Opasky

V naší nabídce naleznete opasky z prvotřídní třísločiněné hovězí kůže. Každý opasek si můžete přizpůsobit na míru – šířka a délka, barva kůže a šití a druh spony.

Nabídka barev kůže je široká, mnoho z nich si barvíme sami a máme v plánu paletu ještě rozšířit. Zároveň si můžete i samotný opasek nakombinovat (například modrý opasek a hnědá poutka apod.). Časem se můžete těšit na patinu, kterou získá každá kůže.

Spony nabízíme mosazné nebo nerezové. U obou materiálů je zaručena vysoká pevnost. Můžete vybírat z různých typů a různých šířek (od 16 mm do 40 mm). Každá spona je navíc zajištěna šitím. K obšití nabízíme dvacet odstínů. Samozřejmě si můžete nechat dekorativně obšít celý opasek a to v barvě kůže nebo kontrastně, vše záleží na vašich preferencích. Fantazii se meze nekladou a my moc rádi realizujeme všechny nové nápady.

Opasky vždy nakonec ošetřujeme voskem, tím se zvláční, naimpregnují a zakonzervuje se barva. Každá kůže by měla několikrát ročně projít údržbou, ohledně péče o výrobek je nový majitel vždy poučen.

Mosazná opasková spona 40mm - pochromováno