Brašny

Luxusní kožené brašny značky KM-Design

Nechte si ušít brašnu své oblíbené barvy, preferovaných rozměrů a utvořte si uspořádání vnitřního prostoru dle vašich představ. Rádi vám vyjdeme vstříc, jak jen to bude možné. Na brašny KM-Design se vztahuje doživotní záruka a servis.

Individuální úpravy je nutné sdělit osobně nebo emailem.

Luxusní brašny z prvotřídní třísločiněné hovězí usně s dlouhou životností od českého výrobce KM-Design.

 1. Na míru
  Nabízíme naše modely brašen KM-Design, to ale nebrání tomu, abyste nám ukázali svůj nápad a my vám pomohli ho zrealizovat! Nechte si ušít brašnu snů!

 2. Spony - mosazné nebo nerezové
  U obou materiálů je zaručena vysoká pevnost a dlouhá životnost.

 3. Barva kůže, vnitřku a obšití
  Široká paleta barev kůží i nití. Nechte si vyrobit brašnu vaší oblíbené barvy. Je možné kombinovat barvu vnější usně, vnitřní podšívky, kapes, barvu nití i více barev samotné brašny a to vše doladíte kováním.

 4. Ošetření kůže a celokožené provedení
  Naše výrobky jsou celokožené. Používáme kůži i na vnitřní podšívky a vnitřky kapes, přestože nejsou vidět. Můžete se tak spolehnout, že vás bude výrobek doprovázet desítky let. Kožené brašny a další výrobky vždy nakonec ošetřujeme naším voskem, tím se zvláční, naimpregnují a zakonzervuje se barva. 100% přírodní vosky naší výroby můžete zakoupit ZDE. Jak pečovat o kůži naleznete ZDE.

 5. Doživotní záruka
  Na všechny kožené výrobky od KM-Design je doživotní záruka a poskytujeme neomezený servis (více čtěte ZDE).

 6. Volitelné uspořádání vnitřních kapes brašny
  Svojí brašnu si můžete přizpůsobit vašim potřebám. Pokud máte radši organizovanější prostor, není nic jednoduššího, než přidat kapsu nebo třeba oddělený prostor se zipem na cennosti. Všechny individuální úpravy je ale nutné zkonzultovat osobně nebo emailem.

Cena

99909991
199909991
Brašna Flyer
9 990 Kč

Kožená brašna Flyer o velikosti A4 na výšku má dvě větší přihrádky a kapsu na zip. Mnoho barevných kombinací. Možnost monogramu či vlastního loga.

338/CER
1 položek celkem
Zpět do obchodu