Ihned k odběru

V této kategorii naleznete ručně vyrobené, kožené produkty připravené ihned k odběru.

Pokud sháníte dárek na poslední chvíli, či se vám zalíbí některý hotový a už byste nic neměnili, můžete mít produkty za pár dní doma. 

Další výhodou je, že zde naleznete jak klasické a elegantní kombinace, tak odvážnější a barevnější varianty. Můžete se nechat inspirovat! 

Opasky lze zkrátit a přidat na ně monogram. 

Výhodou je krátká doba doručení. Všechny výrobky jsou ošetřené a je na ně doživotní záruka a servis.

Kapitán Blackbeard - černý s vínovým obšitím
2 180 Kč

Černý s vínovým obšitím - Kožený opasek Kapitán Blackbeard s nerezovou designově vyladěnou sponou šířky 40 mm na oválné díry, vhodný do džínů, možnost monogramu nebo vlastního...

280
Kapitán Columbus - černý s červeným obšitím
2 180 Kč

Černý s červeným obšitím - Kožený opasek Kapitán Columbus s nerezovou sponou šířky 40 mm, vhodný do džínů, v kombinaci s pevnou kůží snese extrémní námahu, možnost monogramu...

260
Admirál Jones - černý s tyrkysovými poutky a obšitím
1 980 Kč

Černý s tyrkysovými poutky a obšitím - Kožený opasek Admirál Jones šířky 35 mm s lehkou nerezovou sponou, vhodný k saku i k džínám, možnost monogramu nebo vlastního loga.

266
Kapitán Blackbeard - černý s koňak poutky
1 790 Kč

Černý s koňak poutky, bez obšití - Kožený opasek Kapitán Blackbeard s nerezovou designově vyladěnou sponou šířky 40 mm na oválné díry, vhodný do džínů, možnost monogramu nebo...

257
Kapitán Hook - tmavě hnědý
1 790 Kč

Tmavě hnědý, bez obšití - Kožený opasek Kapitán Hook s mosaznou sponou s rolnou šířky 40 mm, vhodný do džínů, možnost monogramu nebo vlastního loga.

263
Kapitán Phillips - koňak
1 790 Kč

Koňak, bez obšití - Kožený opasek Kapitán Phillips s plochou mosaznou sponou šířky 40 mm, vhodný do džínů, široký výběr barev kůží i obšití, možnost monogramu nebo vlastního loga.

278
Kapitán Phillips - tmavě hnědý
1 790 Kč

Tmavě hnědý, bez obšití - Kožený opasek Kapitán Phillips s plochou mosaznou sponou šířky 40mm, vhodný do džínů, široký výběr barev kůží i obšití, možnost monogramu nebo...

279
Admirál Nelson - černý s kresbou
1 590 Kč

Černý s kresbou bez obšití - Kožený opasek Admirál Nelson šířky 35 mm s plochou nerezovou sponou, vhodný k saku i k džínám, možnost monogramu nebo vlastního loga.

272
Admirál Nelson - koňak s vínovými poutky
1 590 Kč

Koňak s vínovými poutky, bez obšití - Kožený opasek Admirál Nelson šířky 35 mm s plochou nerezovou sponou, vhodný k saku i k džínám, možnost monogramu nebo vlastního loga.

281
Komodor Norrington - černý
1 390 Kč

Černý, bez obšití - Kožený opasek Komodor Norrington šířky 30 mm s lesklou stříbrnou sponou, vhodný k obleku nebo jako dámský, možnost monogramu nebo vlastního loga.

276
Komodor Norrington - koňak
1 390 Kč

Koňak, bez obšití - Kožený opasek Komodor Norrington šířky 30 mm s lesklou stříbrnou sponou, vhodný k obleku nebo jako dámský, možnost monogramu nebo vlastního loga.

275
Komodor Sandri - černý
1 390 Kč

Černý, bez obšití - Kožený opasek Komodor Sandri šířky 30 mm s elegantní mosaznou sponou, vhodný k obleku nebo jako dámský, možnost monogramu nebo vlastního loga.

283
Nahoru
Další produkty
15 položek celkem