Batohy

Luxusní kožené batohyznačky KM-Design

Nechte si ušít batoh své oblíbené barvy, preferovaných rozměrů a utvořte si uspořádání vnitřního prostoru dle vašich představ. Rádi vám vyjdeme vstříc, jak jen to bude možné. Na brašny KM-Design se vztahuje doživotní záruka a servis.

Individuální úpravy je nutné sdělit osobně nebo emailem.

Luxusní batohy z prvotřídní třísločiněné hovězí usně s dlouhou životností od českého výrobce KM-Design.

 1. Na míru
  Nabízíme naše modely batohů KM-Design, to ale nebrání tomu, abyste nám ukázali svůj nápad a my vám pomohli ho zrealizovat! Nechte si ušít batoh snů!

 2. Spony - mosazné nebo nerezové
  U obou materiálů je zaručena vysoká pevnost a dlouhá životnost.

 3. Barva kůže, vnitřku a obšití
  Široká paleta barev kůží i nití. Nechte si vyrobit batoh vaší oblíbené barvy. Je možné kombinovat barvu vnější usně, vnitřní podšívky, kapes, barvu nití i více barev samotné brašny a to vše doladíte kováním.

 4. Ošetření kůže a celokožené provedení
  Naše výrobky jsou celokožené. Používáme kůži i na vnitřní podšívky a vnitřky kapes, přestože nejsou vidět. Můžete se tak spolehnout, že vás bude výrobek doprovázet desítky let. Kožené brašny a další výrobky vždy nakonec ošetřujeme voskem, tím se zvláční, naimpregnují a zakonzervuje se barva. 100% přírodní vosky naší výroby můžete zakoupit ZDE. Jak pečovat o kůži naleznete ZDE.

 5. Doživotní záruka
  Na všechny kožené výrobky od KM-Design je doživotní záruka a poskytujeme neomezený servis (více čtěte ZDE).

 6. Volitelné uspořádání vnitřních kapes batohu
  Svůj batoh si můžete přizpůsobit vašim potřebám. Pokud máte radši organizovanější prostor, není nic jednoduššího, než přidat kapsu nebo třeba oddělený prostor se zipem na cennosti. Všechny individuální úpravy je ale nutné zkonzultovat osobně nebo emailem.

Cena

1269012691
11269012691
Batoh - námořní vak
Novinka
12 690 Kč

Kožený batoh - námořní vak, o flexibilní velikosti cca A4 na výšku, jedna větší kapsa a dvě menší, klíčenka, nastavitelné popruhy. Mnoho barevných kombinací. Možnost monogramu...

381/CER
1 položek celkem
Zpět do obchodu