Brašny a aktovky

Luxusní kožené brašny a aktovky značky KM-Design

Nechte si ušít brašnu či aktovku své oblíbené barvy, preferovaných rozměrů a utvořte si uspořádání vnitřního prostoru dle vašich představ. Rádi vám vyjdeme vstříc, jak jen to bude možné. Na brašny KM-Design se vztahuje doživotní záruka a servis.

Individuální úpravy je nutné sdělit osobně nebo emailem.


 

Luxusní brašny z prvotřídní třísločiněné hovězí usně s dlouhou životností od českého výrobce KM-Design.

 1. Na míru
  Nabízíme naše modely brašen a aktovek KM-Design, to ale nebrání tomu, abyste nám ukázali svůj nápad a my vám pomohli ho zrealizovat! Nechte si ušít brašnu snů!

 2. Spony - mosazné nebo nerezové
  U obou materiálů je zaručena vysoká pevnost a dlouhá životnost.

 3. Barva kůže, vnitřku a obšití
  Široká paleta barev kůží i nití. Nechte si vyrobit brašnu vaší oblíbené barvy. Je možné kombinovat barvu vnější usně, vnitřní podšívky, kapes, barvu nití i více barev samotné brašny a to vše doladíte kováním.

 4. Ošetření kůže a celokožené provedení
  Naše výrobky jsou celokožené. Používáme kůži i na vnitřní podšívky a vnitřky kapes, přestože nejsou vidět. Můžete se tak spolehnout, že vás bude výrobek doprovázet desítky let. Kožené brašny a další výrobky vždy nakonec ošetřujeme naším voskem, tím se zvláční, naimpregnují a zakonzervuje se barva. 100% přírodní vosky naší výroby můžete zakoupit ZDE. Jak pečovat o kůži naleznete ZDE.

 5. Doživotní záruka
  Na všechny kožené výrobky od KM-Design je doživotní záruka a poskytujeme neomezený servis (více čtěte ZDE).

 6. Volitelné uspořádání vnitřních kapes brašny
  Svojí brašnu si můžete přizpůsobit vašim potřebám. Pokud máte radši organizovanější prostor, není nic jednoduššího, než přidat kapsu nebo třeba oddělený prostor se zipem na cennosti. Všechny individuální úpravy je ale nutné zkonzultovat osobně nebo emailem.


 

Cena

999012490
1999012490
Brašna Flyer
9 990 Kč

Kožená brašna Flyer o velikosti A4 na výšku má dvě větší přihrádky a kapsu na zip. Mnoho barevných kombinací. Možnost monogramu či vlastního loga.

338/CER
Aktovka Fregata
Novinka
od 10 690 Kč

Luxusní kožená aktovka Fregata. Hlavní prostor, dvě přepážky, množství kapes, vizitkář, poutka na tužky a klíčenka. Mnoho barevných kombinací. Možnost monogramu či vlastního loga.

420/CER
Brašna Brigantine
Novinka Tip
12 490 Kč

Luxusní kožená brašna Brigantine. Prostorná, s velkou spoustou kapes a s nastavitelným popruhem. Mnoho barevných kombinací. Možnost monogramu či vlastního loga.

403/CER
Brašna Flyer II
Tip
12 490 Kč

Kožená brašna Flyer II o velikosti A4 na šířku má dvě větší přihrádky a kapsu na zip. Mnoho barevných kombinací. Možnost monogramu či vlastního loga.

393/CER
4 položek celkem
Zpět do obchodu