Záruka a servis

 zaruka-a-servis

 

Důraz na kvalitu výrobku i služeb

 

Všechny naše výrobky jsou z pečlivě selektované třísločiněné kůže nejvyšší kvality. Kůže nakupujeme osobně v českých koželužnách.

Víme, že z každé kůže vznikne výrobek s potenciální životností desítek let a to je to, co podporujeme. Snažíme se navracet kvalitu do této doby. Neradi vídáme levné produkty, které nezahlédly kůži ani z rychlíku. Plastu mají v sobě až až a oproti koženému výrobku jich koupíte 30x tolik, protože nevydrží mnohdy ani pár měsíců. Taková výroba je pro životní prostředí mnohem náročnější, ve fabrikách dochází často k porušování lidských práv a o recyklaci u takových výrobků není řeč... Těmto firmám jde pouze o výdělek. Bohužel. Usně, které používáme my, vzniknou jako vedlejší produkt masného průmyslu, tudíž zvíře nepřišlo o život primárně kvůli tomu. Naši předci věděli jak zpracovat vše od A do Z, aby tak nedocházelo k zbytečnému plýtvání, které by si rozhodně zvíře nezasloužilo. Jeden výrobek nedokáže nahradit žádná plastová náhražka, co se kvality a životnosti týče. Vždyť každý z nás asi zdědil něco koženého po rodičích a někdy stačí menší oprava a výrobek slouží dál. Navíc díky přírodnímu zpracování je recyklace bezproblémová. Některé věci byly již vymyšleny kvalitně a ne vždy nové znamená lepší.

Řídíme se 3R - reduce, reuse, recycle.

Používáme nitě ze 100% polyesterového hedvábí. Vyznačují se vysokou pevností, stálostí barev na světle a odolností vůči povětrnostním vlivům, oděrům, plísním, bakteriím a běžným chemikáliím. Nitě splňují podmínky Eko-tex Standardu 100 a vlastní příslušný certifikát.

Naše výrobky doplňujeme nerezovým nebo mosazným kováním. Oba materiály se vyznačují vysokou pevností a dlouhou životností a až výrobek doslouží, kování se dá opět použít.

Za kvalitou si stojíme, a proto je na všechny naše výrobky doživotní záruka a doživotní servis. 

Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení nošením, nesprávné používání či nevhodnou péči. Ovšem tam, kde záruka končí, náš servis stále pokračuje. Kontaktujte nás a uděláme vše pro to, abyste dostali zpět výrobek, který bude sloužit i nadále. Kdykoliv k nám můžete dát výrobky na údržbový servis – oživení barev, zabarvení odřených míst, očištění, navoskování apod. A pokud už zapracuje dítko, pes, nešťastná nehoda či zub času a dojde k poškození výrobku, jsme tu pro vás! Už si nemusíte dělat starosti s hledáním opravny a s nejistým výsledkem, my se o naše výrobky postaráme dnes i za mnoho let!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení