Obojky a vodítka


 
Kožené obojky, vodítka a doplňky pro psy z prvotřídní třísločiněné hovězí usně s dlouhou životností od českého výrobce KM-Design.

 1. Na míru
  Různé šířky i typy obojků a vodítek (pro velké i nejmenší). Mnoho různých provedení - neobšité nebo obšité, jednoduché nebo kombinované, jedno- i vícebarevné, vše záleží jen na vás! 

 2. Spony - mosazné nebo nerezové
  U obou materiálů je zaručena vysoká pevnost a dlouhá životnost. Můžete vybírat z různých typů přezek a různých šířek (od 16 mm do 40 mm).

 3. Barva kůže a obšití
  Široká paleta barev kůží i nití. Ať už potřebujete klasiku nebo si chcete přizpůsobit obojek na přání.

 4. Jméno a cedulka s telefonním číslem
  Na obojky si můžete nechat vyrazit jméno pejska a přidělat mosaznou destičku s telefonním číslem. Na vodítka pak jak jména tak i váš monogram nebo vlastní logo.

 5. Kompletní sady s vybavením pro psy
  Nechte si vyrobit kompletní set pro vašeho parťáka. Zkombinujte obojek, vodítka a další doplňky.

 6. Ošetření kůže 
  Kožené obojky a další výrobky vždy nakonec ošetřujeme naším voskem, tím se zvláční, naimpregnují a zakonzervuje se barva. 100% přírodní vosky naší výroby můžete zakoupit ZDE. Jak pečovat o kůži naleznete ZDE.

 7. Doživotní záruka
  Na všechny kožené výrobky od nás je doživotní záruka a poskytujeme neomezený servis (více čtěte ZDE). 

 

Cena

3902790
13902790
mosazna cedulka
390 Kč

Mosazná destička s vaším telefonním číslem na kožené obojky. Destičku nýtujeme rovnou na obojek či vodítko, tudíž nehrozí ztráta destičky.

129
jmeno na obojek
490 Kč

Ražba na kožený obojek.

128
Obojek Mini
Obojek Mini
Objednat
od 490 Kč

Kožený obojek pro nejmenší psí plemena. Lehounké provedení a mnoho barev na výběr!

233/CER
Obojek kombi - 2 cm
od 990 Kč

Kožený obojek Kombi šířky 2 cm, vhodný pro malá plemena psů nebo štěňata, široký výběr barev kůží a obšití, možnost nanýtování destičky s vaším telefonním číslem.

209/CER
Obojek Kombi - 2,5 cm
od 1 190 Kč

Kožený obojek Kombi šířky 2,5 cm, vhodný pro střední a velké psy, široký výběr barev kůží a obšití, možnost vyrazit jméno pejska a cedulky s vaším telefonním číslem.

155/ERN/DN/MOS
Obojek Kombi - 3 cm
od 1 390 Kč

Kožený obojek Kombi šířky 3 cm, vhodný pro velké psy, široký výběr barev kůží a obšití, možnost vyrazit jméno pejska a cedulky s vaším telefonním číslem.

161/ERN/DN/MOS
kozena voditka km km design
Tip
od 1 390 Kč

Kožené vodítko KM - velmi příjemné měkké vodítko, pruží a je skvěle skladné. Dostupné v několika barvách. Možnost ražby jména či monogramu. Délka 120cm

95/CER
batýnoš
od 1 590 Kč

Kožený obojek Kombi šířky 4 cm, vhodný pro velké psy, široký výběr barev kůží a obšití, možnost vyrazit jméno pejska a cedulky s vaším telefonním číslem.

158/CER
kozene voditko klasik km design
1 590 Kč

Krátké zesílené kožené vodítko pro velké psy, široká nabídka barev kůží i obšití. Možnost jména či monogramu. Délka 45cm

101/CER
kozene voditko prodluzovaci km design2
od 1 590 Kč

Kožené vodítko prodlužovací - ověřená klasika, nezničitelné pevné vodítko, široká nabídka barev kůží i obšití. Možný tisk jména či monogramu. Délka 130cm, zkrácení je možné na...

98/CER
SET obojek Kombi 2 cm + vodítko KM
od 1 890 Kč

Set luxusního koženého obojku a měkkého vodítka pro malá plemena! Dopřejte svému pejskovi set v krásné barvě za sníženou cenu!

242/CER
SET obojek Kombi 2,5 cm + vodítko KM
Tip
od 2 290 Kč

Set luxusního koženého obojku a měkkého vodítka pro střední a velká plemena! Dopřejte svému pejskovi set v krásné barvě za sníženou cenu!

239/CER
Nahoru
Další produkty
15 položek celkem
Zpět do obchodu