Obojky a vodítka


 
Kožené obojky, vodítka a doplňky pro psy z prvotřídní třísločiněné hovězí usně s dlouhou životností od českého výrobce KM-Design.

 1. Na míru
  Různé šířky i typy obojků a vodítek (pro velké i nejmenší). Mnoho různých provedení - neobšité nebo obšité, jednoduché nebo kombinované, jedno- i vícebarevné, vše záleží jen na vás! 

 2. Spony - mosazné nebo nerezové
  U obou materiálů je zaručena vysoká pevnost a dlouhá životnost. Můžete vybírat z různých typů přezek a různých šířek (od 16 mm do 40 mm).

 3. Barva kůže a obšití
  Široká paleta barev kůží i nití. Ať už potřebujete klasiku nebo si chcete přizpůsobit obojek na přání.

 4. Jméno a cedulka s telefonním číslem
  Na obojky si můžete nechat vyrazit jméno pejska a přidělat mosaznou destičku s telefonním číslem. Na vodítka pak jak jména tak i váš monogram nebo vlastní logo.

 5. Kompletní sady s vybavením pro psy
  Nechte si vyrobit kompletní set pro vašeho parťáka. Zkombinujte obojek, vodítka a další doplňky.

 6. Ošetření kůže 
  Kožené obojky a další výrobky vždy nakonec ošetřujeme naším voskem, tím se zvláční, naimpregnují a zakonzervuje se barva. 100% přírodní vosky naší výroby můžete zakoupit ZDE. Jak pečovat o kůži naleznete ZDE.

 7. Doživotní záruka
  Na všechny kožené výrobky od nás je doživotní záruka a poskytujeme neomezený servis (více čtěte ZDE). 

 

Cena

2902790
12902790
kozene voditko prodluzovaci km design
od 2 790 Kč

Kožené vodítko prodlužovací - ověřená klasika, nezničitelné pevné vodítko, široká nabídka barev kůží i obšití. Možný tisk jména či monogramu. Délka 250cm, zkrácení je možné na...

206/ERN/DN/MOS
SET obojek Kombi 4 cm + vodítko KM
od 2 690 Kč

Set luxusního koženého obojku a měkkého vodítka pro velká plemena! Dopřejte svému pejskovi set v krásné barvě za sníženou cenu!

218/CER
VODA
od 2 490 Kč

Set luxusního koženého obojku a měkkého vodítka pro střední a velká plemena! Dopřejte svému pejskovi set v krásné barvě za sníženou cenu!

236/CER
SET obojek Kombi 2,5 cm + vodítko KM
Tip
od 2 290 Kč

Set luxusního koženého obojku a měkkého vodítka pro střední a velká plemena! Dopřejte svému pejskovi set v krásné barvě za sníženou cenu!

239/CER
SET obojek Kombi 2 cm + vodítko KM
od 1 890 Kč

Set luxusního koženého obojku a měkkého vodítka pro malá plemena! Dopřejte svému pejskovi set v krásné barvě za sníženou cenu!

242/CER
batýnoš
od 1 590 Kč

Kožený obojek Kombi šířky 4 cm, vhodný pro velké psy, široký výběr barev kůží a obšití, možnost vyrazit jméno pejska a cedulky s vaším telefonním číslem.

158/CER
kozene voditko klasik km design
1 590 Kč

Krátké zesílené kožené vodítko pro velké psy, široká nabídka barev kůží i obšití. Možnost jména či monogramu. Délka 45cm

101/CER
kozene voditko prodluzovaci km design2
od 1 590 Kč

Kožené vodítko prodlužovací - ověřená klasika, nezničitelné pevné vodítko, široká nabídka barev kůží i obšití. Možný tisk jména či monogramu. Délka 130cm, zkrácení je možné na...

98/CER
Obojek Kombi - 3 cm
Tip
od 1 390 Kč

Kožený obojek Kombi šířky 3 cm, vhodný pro velké psy, široký výběr barev kůží a obšití, možnost vyrazit jméno pejska a cedulky s vaším telefonním číslem.

161/ERN/DN/MOS
kozena voditka km km design
Tip
od 1 390 Kč

Kožené vodítko KM - velmi příjemné měkké vodítko, pruží a je skvěle skladné. Dostupné v několika barvách. Možnost ražby jména či monogramu. Délka 120cm

95/CER
Obojek Kombi - 2,5 cm
od 1 190 Kč

Kožený obojek Kombi šířky 2,5 cm, vhodný pro střední a velké psy, široký výběr barev kůží a obšití, možnost vyrazit jméno pejska a cedulky s vaším telefonním číslem.

155/ERN/DN/MOS
Obojek kombi - 2 cm
od 990 Kč

Kožený obojek Kombi šířky 2 cm, vhodný pro malá plemena psů nebo štěňata, široký výběr barev kůží a obšití, možnost nanýtování destičky s vaším telefonním číslem.

209/CER
Nahoru
Další produkty
15 položek celkem
Zpět do obchodu