Záruka a servis

IMG_4396

Důraz na kvalitu výrobku i služeb

Všechny naše výrobky jsou z pečlivě selektované třísločiněné kůže nejvyšší kvality z Čech nebo Itálie. Kůže nakupujeme osobně.

Víme, že z každé kůže vznikne výrobek s potenciální životností desítek let a to je to, co podporujeme. Snažíme se navracet kvalitu do této doby. Neradi vídáme levné produkty, které nezahlédly kůži ani z rychlíku. Plastu mají v sobě až až a oproti koženému výrobku jich koupíte 30x tolik, protože nevydrží mnohdy ani pár měsíců. Taková výroba je pro životní prostředí mnohem náročnější, ve fabrikách dochází často k porušování lidských práv a o recyklaci u takových výrobků není řeč. Jeden kožený výrobek nedokáže nahradit žádná plastová náhražka, co se kvality a životnosti týče. 

Řídíme se 3R - reduce, reuse, recycle.

Používáme nitě ze 100% polyesterového hedvábí. Vyznačují se vysokou pevností, stálostí barev na světle a odolností vůči povětrnostním vlivům, oděrům, plísním, bakteriím a běžným chemikáliím. Nitě splňují podmínky Eko-tex Standardu 100 a vlastní příslušný certifikát.

Naše výrobky doplňujeme nerezovým nebo mosazným kováním. Oba materiály se vyznačují vysokou pevností a dlouhou životností.

Za kvalitou si stojíme, a proto je na všechny naše výrobky doživotní záruka a doživotní servis. 

Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení nošením, nesprávné používání či nevhodnou péči. Ovšem tam, kde záruka končí, náš servis stále pokračuje. Kontaktujte nás a uděláme vše pro to, abyste dostali zpět výrobek, který bude sloužit i nadále. Kdykoliv k nám můžete dát výrobky na údržbový servis – oživení barev, zabarvení odřených míst, očištění, navoskování apod. A pokud už zapracuje dítko, pes, nešťastná nehoda či zub času a dojde k poškození výrobku, jsme tu pro vás! Už si nemusíte dělat starosti s hledáním opravny a s nejistým výsledkem, my se o naše výrobky postaráme dnes i za mnoho let!

Zpět do obchodu