Záruka a servis

IMG_4396

Důraz na kvalitu výrobku i služeb

Všechny naše výrobky jsou z pečlivě selektované třísločiněné kůže nejvyšší kvality z Čech nebo Itálie. Kůže nakupujeme osobně.

Víme, že z každé kůže vznikne výrobek s potenciální životností desítek let a to je to, co podporujeme. Snažíme se navracet kvalitu do této doby. Neradi vídáme levné produkty, které nezahlédly kůži ani z rychlíku. Plastu mají v sobě až až a oproti koženému výrobku jich koupíte 30x tolik, protože nevydrží mnohdy ani pár měsíců. Taková výroba je pro životní prostředí mnohem náročnější, ve fabrikách dochází často k porušování lidských práv a o recyklaci u takových výrobků není řeč. Jeden kožený výrobek nedokáže nahradit žádná plastová náhražka, co se kvality a životnosti týče. 

Řídíme se 3R - reduce, reuse, recycle.

Používáme nitě ze 100% polyesterového hedvábí. Vyznačují se vysokou pevností, stálostí barev na světle a odolností vůči povětrnostním vlivům, oděrům, plísním, bakteriím a běžným chemikáliím. Nitě splňují podmínky Eko-tex Standardu 100 a vlastní příslušný certifikát.

Naše výrobky doplňujeme nerezovým nebo mosazným kováním. Oba materiály se vyznačují vysokou pevností a dlouhou životností.

Za kvalitou si stojíme, a proto je na všechny naše výrobky doživotní záruka a doživotní servis. 

Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení nošením, nesprávné používání či nevhodnou péči. Ovšem tam, kde záruka končí, náš servis stále pokračuje. Kontaktujte nás a uděláme vše pro to, abyste dostali zpět výrobek, který bude sloužit i nadále. Kdykoliv k nám můžete dát výrobky na údržbový servis – oživení barev, zabarvení odřených míst, očištění, navoskování apod. A pokud už zapracuje dítko, pes, nešťastná nehoda či zub času a dojde k poškození výrobku, jsme tu pro vás! Už si nemusíte dělat starosti s hledáním opravny a s nejistým výsledkem, my se o naše výrobky postaráme dnes i za mnoho let!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení