Opasky


Rozdělení opasků dle šířek: 

- Kapitán - 40 mm šířka, vhodný do volnočasových kalhot, pohodlný a masivní,
- Admirál - 35 mm šířka, ideální kompromis mezi džínami a oblekovými kalhotami, vejde se do většiny společenských kalhot,
- Komodor - 30 mm šířka, decentní a elegantní opasek k obleku,
- Pirát - 25 mm šířka, dámský pasový opasek, který je ideálním doplňkem ke zvýraznění pasu v šatech nebo do pasových   kalhot.

Všechny opasky děláme v dámských i pánských velikostech!Kožené opasky z prvotřídní třísločiněné hovězí usně s dlouhou životností od českého výrobce KM-Design

 1. Na míru
  Různé šířky opasků (podle příležitosti - k obleku, k šatům nebo na volný čas). Mnoho různých provedení - neobšité nebo obšité, jednoduché nebo dvojité, jedno- i vícebarevné, vše záleží jen na vás!

 2. Spony - mosazné nebo nerezové
  U obou materiálů je zaručena vysoká pevnost a dlouhá životnost. Můžete vybírat z různých typů přezek a různých šířek (od 16 mm do 50 mm).

 3. Barva kůže a obšití
  Široká paleta barev kůží i nití. Ať už potřebujete klasiku nebo si chcete přizpůsobit opasek na přání.

 4. Monogram
  Na opasky si můžete nechat vyrazit monogram nebo vlastní logo.

 5. Ošetření kůže 
  Opasky vždy nakonec ošetřujeme naším voskem, tím se zvláční, naimpregnují a zakonzervuje se barva. 100% přírodní vosky naší výroby můžete zakoupit ZDE. Jak pečovat o kůži naleznete ZDE.

 6. Doživotní záruka
  Na všechny kožené opasky od nás je doživotní záruka a poskytujeme neomezený servis (více čtěte ZDE). 


Cena

11902190
111902190
Anne
Anne
Objednat
od 1 190 Kč

Kožený pasový opasek Pirátka Anne šířky 25mm s mosaznou sponou, ideální doplněk ke zvýraznění pasu v šatech nebo do pasových kalhot. Široký výběr barev kůží a obšití, možnost...

194/CER
Mary
Mary
Objednat
od 1 190 Kč

Kožený pasový opasek Pirátka Mary šířky 25mm s lesklou nerezovou sponou, ideální doplněk ke zvýraznění pasu v šatech nebo do pasových kalhot. Široký výběr barev kůží a obšití,...

191/CER
kozeny opasek norrington4
Tip
Norrington
Objednat
od 1 390 Kč

Kožený opasek Komodor Norrington šířky 30mm s lesklou stříbrnou sponou, vhodný k obleku nebo jako dámský, široká nabídka kůží i obšití, možnost monogramu nebo vlastního loga.

44/CER
Sandri
Sandri
Objednat
od 1 390 Kč

Kožený opasek Komodor Sandri šířky 30mm s elegantní mosaznou sponou, vhodný k obleku nebo jako dámský, široká nabídka kůží i obšití, možnost monogramu nebo vlastního loga.

200/ERN/NE/DN
Jones
Tip
Jones
Objednat
od 1 590 Kč

Kožený opasek Admirál Jones šířky 35mm s lehkou nerezovou sponou, vhodný k saku i k džínám, široký výběr kůží i obšití, možnost monogramu nebo vlastního loga.

149/CER
Nelson
Tip
Nelson
Objednat
od 1 590 Kč

Kožený opasek Admirál Nelson šířky 35mm s plochou nerezovou sponou, vhodný k saku i k džínám, široký výběr kůží i obšití, možnost monogramu nebo vlastního loga.

188/CER
Blackbeard
Blackbeard
Objednat
od 1 790 Kč

Kožený opasek Kapitán Blackbeard s nerezovou designově vyladěnou sponou šířky 40mm na oválné díry, vhodný do džínů, široký výběr barev kůží i obšití, možnost monogramu nebo...

179/CER
Columbus
Tip
Columbus
Objednat
od 1 790 Kč

Kožený opasek Kapitán Columbus s nerezovou sponou šířky 40mm, vhodný do džínů, v kombinaci s pevnou kůží snese extrémní námahu, široký výběr barev kůží i obšití, možnost...

185/CER
kozeny opasek kapitan5
Tip
Dias
Objednat
od 1 790 Kč

Kožený opasek Kapitán Dias s mosaznou černěnou sponou šířky 40mm, vhodný do džínů, v kombinaci s pevnou kůží snese extrémní námahu, široký výběr barev kůží i obšití, možnost...

350/ERN/NE/DN
Hook
Hook
Objednat
od 1 790 Kč

Kožený opasek Kapitán Hook s mosaznou sponou s rolnou šířky 40mm, vhodný do džínů, široký výběr barev kůží i obšití, možnost monogramu nebo vlastního loga.

176/CER
Phillips
Phillips
Objednat
od 1 790 Kč

Kožený opasek Kapitán Phillips s plochou mosaznou sponou šířky 40mm, vhodný do džínů, široký výběr barev kůží i obšití, možnost monogramu nebo vlastního loga.

182/CER
Duarte Barbosa
od 2 190 Kč

Kožený opasek šířky 4 cm s dvěma trny, vhodný do džínů, široký výběr barev kůží i obšití, možnost monogramu nebo vlastního loga.

146/CER
12 položek celkem
Zpět do obchodu