Obchod, Strana 2


 
KM-Design | Luxusní kožené výrobky | Zakázková výroba
 
Revoluční česká značka kombinující moderní vzhled, profesionální zpracování a nádech moře a oceánů. Zároveň se ale řídí tradičním postupem brašnářského řemesla. Objevte kožené opasky, peněženky a další doplňky od českého výrobce KM-Design.
 
Originální kožené výrobky, které vznikají za použití materiálů nejvyšší kvality s dlouhou životností. U nás si můžete produkty upravit na míru dle vašeho přání. Výrobky jsou z většiny vyráběny ručně. Na všechny výrobky nabízíme doživotní záruku a servis
 
Objevte naši základní kolekci nebo nás kontaktujte v případě zájmu o individuální zakázkovou výrobu. 
 

 
Opaskové pouzdro na telefon
Novinka
2 190 Kč

Kožené opaskové pouzdro na telefon - různé barevné kombinace, velikost dle rozměrů telefonu, možnost monogramu nebo vlastního loga.

314/CER
darkovy poukaz 2000kc km design
2 000 Kč

Dárkový poukaz v hodnotě 2000 Kč na zboží od KM-Design

216
Phobos
Phobos
Objednat
od 1 890 Kč

Praktická, kompaktní a hravá peněženka s přihrádkami na karty, mince i bankovky. Mnoho barevných kombinací. Možnost monogramu či vlastního loga.

62/VIN
Phobos II
Phobos II
Objednat
od 1 890 Kč

Praktická, kompaktní a hravá peněženka s přihrádkami na karty a bankovky. Mnoho barevných kombinací. Možnost monogramu či vlastního loga.

344/V/NE/ERN
SET obojek Kombi 2 cm + vodítko KM
Tip
od 1 890 Kč

Set luxusního koženého obojku a měkkého vodítka pro malá plemena! Dopřejte svému pejskovi set v krásné barvě za sníženou cenu!

242/CER
Blackbeard
Blackbeard
Objednat
od 1 790 Kč

Kožený opasek Kapitán Blackbeard s nerezovou designově vyladěnou sponou šířky 40mm na oválné díry, vhodný do džínů, široký výběr barev kůží i obšití, možnost monogramu nebo...

179/CER
Columbus
Columbus
Objednat
od 1 790 Kč

Kožený opasek Kapitán Columbus s nerezovou sponou šířky 40mm, vhodný do džínů, v kombinaci s pevnou kůží snese extrémní námahu, široký výběr barev kůží i obšití, možnost...

185/CER
kozeny opasek kapitan5
Dias
Objednat
od 1 790 Kč

Kožený opasek Kapitán Dias s mosaznou černěnou sponou šířky 40mm, vhodný do džínů, v kombinaci s pevnou kůží snese extrémní námahu, široký výběr barev kůží i obšití, možnost...

350/ERN/NE/DN
Hook
Hook
Objednat
od 1 790 Kč

Kožený opasek Kapitán Hook s mosaznou sponou s rolnou šířky 40mm, vhodný do džínů, široký výběr barev kůží i obšití, možnost monogramu nebo vlastního loga.

176/CER
Phillips
Phillips
Objednat
od 1 790 Kč

Kožený opasek Kapitán Phillips s plochou mosaznou sponou šířky 40mm, vhodný do džínů, široký výběr barev kůží i obšití, možnost monogramu nebo vlastního loga.

182/CER
Sasanka
Tip
Sasanka
Objednat
od 1 790 Kč

Minimalistická, lehká, praktická. Přihrádka na mince, karty i bankovky. Mnoho barevných kombinací. Možnost monogramu či vlastního loga.

56/CER
Jones
Jones
Objednat
od 1 590 Kč

Kožený opasek Admirál Jones šířky 35mm s lehkou nerezovou sponou, vhodný k saku i k džínám, široký výběr kůží i obšití, možnost monogramu nebo vlastního loga.

149/CER
Nahoru
Další produkty
55 položek celkem